Co nas wyróżnia?

Jest wiele osób zajmujących się fotografią i wideofilmowaniem ślubnym. Zadajecie sobie pytanie – czym się kierować w wyborze tego właściwego dla Nas? Każdy ma inne wyobrażenie, co chciałby mieć na zdjęciach i filmie w tym jednym z najważniejszych dni w życiu. Podpowiadam – każdy z nas ma inny gust i najważniejsze to należy wybrać to Wam się podoba.

Jeśli już wiecie co Wam się podoba to już pójdzie łatwo? Nie do końca.
Ważne jest, żebyśmy mieli możliwość skontaktowania się ze sobą. Dzwonicie lub piszecie maila i pytacie o Wasz termin czy jest wolny. Jeżeli wszystko jest w porządku, to ze swojej strony zapraszamy Was na pierwsze spotkanie. Bardzo zależy nam na tym, żebyście zobaczyli nas osobiście. Będziecie mogli nas poznać. Zobaczycie czy się Wam podobamy 🙂

Na spotkaniu chcielibyśmy usłyszeć co byście od nas oczekiwali. Jakiego typu zdjęcia ślubne się Wam podobają. Jak miałby wyglądać film ślubny. Opowiadamy Wam jak to wygląda z naszej strony. Prezentujemy jak wygląda nasza praca na weselu i jak możemy dostosować ją do Waszych oczekiwań.

Jeżeli miałbym w punktach wypisać, co tak naprawdę nas wyróżnia na tle innych fotografów i filmowców ślubnych to lista wyglądałaby następująco:

Czas

W ofercie ślubnej napisaliśmy, że wykonamy zlecenie w 14 dni (słownie: czternaście dni). I nie jest to chwyt marketingowy – jesteśmy w stanie wykonać zdjęcia i film ślubny, obrobić je, zmontować i gotowy materiał przekazać Wam na specjalnie przygotowanym Pen-drive.

Jak to możliwe?

Otóż, zawodowo zajmujemy się fotografią i filmowaniem. Nie robimy nic innego. To jest 100% naszej pracy. Nie jest to nasza dodatkowa praca i nie obrabiamy zdjęć po godzinach. Nie jesteście skazani na czekanie 5-6 miesięcy na zdjęcia i film ślubny. Emocje związane ze ślubem jeszcze nie zdążą opaść, a już będziecie mogli się cieszyć zdjęciami i filmem z rodziną i znajomymi.

Solidność

Jesteśmy świadomi, że Wasz ślub jest wyjątkowym wydarzeniem. Planujecie go bardzo wcześnie. Nie może być sytuacji, w której fotograf spóźni się ślub lub nie przyjedzie umówionego dnia.

Z każdą Parą podpisujemy odpowiednią umowę, w której zawieramy datę ślubu oraz jego poszczególne elementy.

Na tydzień przed ślubem organizujemy spotkanie, w którym dokonujemy próby generalnej przysięgi małżeńskiej oraz ustalamy sobie wszystkie wytyczne dotyczące ślubu, aby wyglądał wyjątkowo na zdjęciach i filmie ślubnym.

Dzień przed ślubem dzwonimy do Was – żeby potwierdzić wszystkie ustalenia.

Po ślubie zgrywamy wszystkie zdjęcia i film. Obrabiamy, montujemy i oddajemy zdjęcia ślubne w umówionym czasie.

Wiek

Jak się okazało, fotograf i kamerzysta ślubny mają razem 87 lat 🙂 Nie mamy 18 lat i nie zaczynamy swojej przygody z fotografią i filmowaniem ślubnym. Robimy to przeszło 13 lat. W tym czasie wykonaliśmy sporo ślubów, udoskonaliliśmy swój warsztat i nadal go doskonalimy. Nasz wiek wpływa na solidność wykonania każdego zlecenia.

Z drugiej strony nie wyobrażajcie sobie dwóch starszych Panów z aparatami. Konrad, młodszy wiekiem, cały czas podgląda nowinki techniczne i trendy w fotografii ślubnej. Obserwuje na bieżąco, jak się zmienia styl i moda w branży ślubnej. Robert, wcześniej urodzony, jest podstawą organizacyjną całego przedsięwzięcia. To on dba o to, żeby Wasze zdjęcia i film ślubny były odpowiednio zabezpieczone, a zlecenia wykonane w odpowiednim czasie.

Oko

Wieloletnie doświadczenie w fotografii i filmowaniu ślubnym spowodowało, że jesteśmy w stanie zwracać uwagę na różne rzeczy. Nie jesteśmy początkującym zespołem fotograficzno-filmowym, który jest przytłoczony mnogością kadrów i wydarzeń odbywających się na ślubie. Doskonale wiemy, jakie zdjęcia chcemy wykonać oraz jaki materiał filmowy chcemy zebrać.

Mając taką wiedzę i spokój z tym związany, możemy także skupić się na zbieraniu dodatkowego materiału, który bardzo często jest niezauważalny dla początkujących fotografów – emocje rodziny, niesforne dzieci i detale w domu, kościele i na sali weselnej.

Styl

Połączenie dwóch generacji fotografa i kamerzysty spowodowało, że wytworzył się dosyć unikalny styl fotografii. Z jednej strony mamy do czynienia z młodzieńczym i kreatywnym spojrzeniem Konrada, który nie boi się wyzwań i cały czas stara się coś ulepszyć, coś zrobić inaczej, żeby czymś zaskoczyć parę i osoby oglądające zdjęcia i film ślubny. Natomiast Robert jest odzwierciedleniem klasycznego i ponadczasowego spojrzenia na fotografię.

Doświadczenie

Doświadczenie wynika z lat praktyki jakie mamy za sobą w fotografii i filmowaniu ślubnym. W chwili obecnej będzie to już 13 lat jak działamy na tym rynku. Doświadczenie daje nam dużą swobodę w realizacji zleceń. Nie musimy się martwić, jakie wydarzenie za chwilę nastąpi. Jesteśmy do niego przygotowani. Możemy wybrać najlepsze miejsce. Przygotować się i w kulminacyjnym momencie wykonać najlepsze ujęcie.

Niezawodność

Kiedy podpisujemy umowę, to otrzymujecie od nas zobowiązanie do tego, że tak bardzo ważne wydarzenie jak ślub zostanie odpowiednio sfotografowane i sfilmowane. Jesteśmy przygotowani praktycznie na każdą ewentualność. Posiadamy zapasowy sprzęt, gdyby ze sprzętem głównym coś się stało.

Na każdym etapie jesteśmy w ciągłym kontakcie. Dzwonimy przed ślubem, żeby dokładnie potwierdzić każdą godzinę poszczególnych wydarzeń na ślubie, aby w dniu ceremonii nie było żadnych niespodzianek.

Bezpieczeństwo

W dobie technologii cyfrowej słowo bezpieczeństwo nabrało zupełnie nowego wymiaru. Niestety technologia potrafi być zawodna. Trzeba być tego świadomym. Staramy się zminimalizować jakiekolwiek ryzyko związane z bezpieczeństwem Waszych zdjęć i filmów poprzez stosowanie markowego sprzętu fotograficznego i filmowego. Do tego używamy profesjonalnych kart pamięci z serii PRO firmy Sandisk i Samsung, odpornych na uszkodzenia i warunki zewnętrzne.

Do tego, po ślubie zabezpieczamy wszystkie dane zgrywając je na dwa niezależne dyski twarde. To jest bardzo ważne, aby dane były bezpieczne i w razie najmniejszych problemów, będzie można mieć do nich dostęp.